Whatsapp Danışma Hattı: 0 530 285 38 04

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra her ayın 20’si ile 25’i arasında kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Teslimat ve aboneliğiniz ile ilgili bilgiler size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.

Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Başlanılan abonelikler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Aboneliğinize dair sistemde kayıtlı olan telefon numaranıza ve mail adresinize sms yoluyla bilgilendirme gönderilir.

Fatura işlemleriniz aboneliğinizin başladığı aydan itibaren takip eden ayın 1’i ile 5’i arasında kayıtlı olan mail adresinize e-fatura olarak yönlendirilecektir.

Abonem.org online abone merkezi sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Firmamızın anlaşmalı kargo taşıyıcısı Ups ve Ptt Kargo’dur. Paketiniz Kargo’ya teslim edildikten sonra bulunduğunuz şehre göre 1-7 iş günü içerisinde adresinize ulaşır.
Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.
Online alışveriş yapılırken kargo bedeli ücrete eklendiği için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.
Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.18 yaşını aşmamış kişilere teslimat yapılamamaktadır.
Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. Tekrar adreste bulunamama ve taşınma nedeniyle teslim edilememe durumunda ihbar kağıdı bırakılır, şubeden teslim almanız gerekmektedir. 7 iş gününde şubeden teslim alamama durumunda kargonuz iade olarak gelecektir.